Nadszedł dzień naszego spotkania. Dzień sesji zdjęciowej. Jeśli nie jesteś doświadczoną modelką, na pewno jesteś dziś niepewna, spięta, zdenerwowana i masz milion wątpliwości. Postanowiłam napisać kilka słów, żeby Cię uspokoić. Pamiętaj, że zdecydowałaś się na sesję zdjęciową, bo chcesz uwiecznić siebie na fotografii. Swoją piękną osobę. Zapewniam Cię, że za 10 lat oglądając te zdjęcia będziesz się sobie wydawać jeszcze piękniejsza. 
Ale po kolei.
Spotykamy się w ustalonym miejscu. Może to być apartament, który wynajęłam na naszą sesję fotograficzną, Twoje mieszkanie, plener lub studio fotograficzne. Zaczynamy od makijażu. W tym momencie pracuje z Tobą makijażystka, która sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Pamiętaj, żeby jeszcze przed sesją zadbać o manicure, pedicure, depilację i czystość włosów. Dzień przed sesją połóż się wcześniej spać (jeśli to możliwe), żeby nie były widoczne żadne oznaki zmęczenia. Jeśli efekt końcowy sesji ma być zachwycający to jest to równie ważne jak piękny makijaż. 
Podczas malowania mamy czas na pyszną kawę i rozmowy. Jeśli zdecydowałaś się na pakiet ze stylistką (a taki Ci polecam) to doradzi Ci ona odpowiedni stój i dodatki dla Twojej figury, wieku i typu urody. Możemy korzystać z ubrań z Twojej szafy lub możesz przed sesją ustalić wszystkie szczegóły ze stylistką, a ona przygotuje dla Ciebie odpowiednie stroje. 
W kolejnym etapie naszego spotkania czas na zdjęcia. Pierwsze momenty sesji zdjęciowej będą na pewno dla Ciebie trudne jeśli jesteś modelką bez doświadczenia. Niczym się jednak nie martw. Im więcej fotografii zrobię tym będziesz mniej skrępowana i zaczniesz ze mną sprawnie współpracować. Cały czas będę czuwać nad tym, żebyś wyglądała idealnie i będę Ci dawać jasne wskazówki. Zobaczysz jakie to łatwe. 
To jest Twój czas. Makijażystka, stylistka i fotograf są w tym dniu Twoimi najlepszymi przyjaciółkami. Zapraszamy na zdjęcia :)
stylizacja: Magdalena Milik
fotografia i retusz: Aga Fojudzka
Back to Top