3 godziny. Tyle mniej więcej trwała moja podróż z Irlandii do Polski. Atmosfera wokół epidemii robiła się wtedy coraz bardziej napięta więc żeby nie myśleć o latających wokół mnie wirusach musiałam czymś zająć głowę. Co można robić w samolocie przez kilka godzin? Oczywiście przeglądać zdjęcia zapisane w telefonie. Tysiące zdjęć ...
Uwielbiam fotografować kobiety i pokazywać ich piękno. Równie mocno uwielbiam fotografię makro i fotografię natury. Piękno kobiece postanowiłam połączyć z pięknem przyrody i w ten sposób powstał nowy projekt.
I choć w tamtym czasie, w samolocie na trasie Irlandia - Polska nie było jeszcze mowy o kwarantannie, o zamknięciu nas wszystkich we własnych domach tak teraz kiedy ten niełatwy dla nas wszystkich czas trwa, te zdjęcia nabierają dla mnie jeszcze większego znaczenia, a patrzenie na nie sprawia mi ogromną przyjemność. Jednocześnie strasznie mi żal, że nie mogę teraz fotografować budzącej się do życia przyrody i nie mogę fotografować moich pięknych modelek. 
Niech ten projekt Kobieta Kwiat będzie miłym wspomnieniem, czasem który minął i powróci szybciej niż się tego spodziewam.
Back to Top